Kullanıcı Sözleşmesi

Şartlar&Koşullar
Lütfen vakit ayırarak bu sayfayı okuyunuz.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan The Akademi Eğitim ve Yayıncılık – ( Ticari Ünvanı : Bülent Kalkan ) sorumlu değildir. Firmamız, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Firma işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Firma, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. The Akademi Eğitim ve Yayıncılık, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, “The Akademi” markası ve diğer markalar, www.theakademi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri (www.theakademi.com ) hesabının gerek The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri’ni gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, www.theakademi.com internet sitesi uzerinde yer alan “Arkadasini Davet Et” ve “Paylaş” uygulamasi, Istenmeyen Ticari Ileti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gonderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek sekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri’nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

The Akademi Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri
Ticari Ünvan : Bülent Kalkan

Adres: Uğur Mumcu Mahallesi, Detça-1 Sitesi, No: 335, Yenimahalle, Batıkent, Ankara
Tel: 0 (537) 5096014