Bu sayfada bana en çok sorulan sorulara verdiğim yanıtları okuyabilirsiniz. Aradığınızı bulamazsanız lütfen bana iletişim sayfamdan bir mesaj atın. Mutlaka dönüş yapacağım. 

Sık sorulan sorular

Bu Eğitimler ile bir yere varabilir miyim ?

Eğitim setlerimin her birisi size gelecek meslek hayatınızda büyük avantaj sağlayacak, kurslarda anlatılmayan konuları içermektedir. Bu konuda tercih ettiğiniz eğitmeniniz olarak üzerinizdeki sorumluluğum, şu anki mesleğiniz veya mezuniyetiniz veya hayalleriniz ne olursa olsun, eğer öğrenirseniz size büyük kazançlar sağlayacak, işinizi çok daha kolaylaştıracak, iş ararken sizi ön plana çıkaracak ve işinizin haricinde ek gelir sağlamanıza yardımcı olacak nadir bulunan yetenekler kazandırmaktır. Setler rastgele bir sıra ile değil, bu alanda dünyanın en iyi okullarında öğretilen ‘Autodesk 3d Tasarım ve Animasyon Expertliği‘  müfredatına uygun hazırlanmıştır. Bu eğitimin iddiası, sizlere hem Türkiye’de hem Yurtdışında gelecek vaad eden meslekler listesine girmiş bu alana tam anlamı ile hakim olmanızı sağlamaktır. İşim ile ilgisi yoktur diyebileceğiniz her set içerisinde, yıllar içinde bana en çok kazandıran ve zor yoldan öğrendiğim yeteneklerimi size aktarıyor olacağım. Öyle ki, anlattıklarımı dinlerken, ufkunuzu açacak, kaderinizi olumlu yönde etkileyecek fikirler de bulacak ve meslek hayatınız boyunca bu eğitimde öğrendiklerinizden asla pişman olmayacaksınız. Lütfen yorumlara göz atın. 

Öğrenmeye karar verdim ancak gerekli programları indirmeyi ve kurmayı bilmiyorum?

Uzman ekip arkadaşlarım, dileyen her üyemize programları indirme ve kurma aşaması dahil eğitiminiz süresince seve seve uzaktan bağlantı ile yardımda bulunmaktadır. Teknik Destek birimimiz haftanın 7 günü – 09.00 – 21.00 saatleri arasında üyelerimize hizmet vermek üzere görev başındadır. Bu günlere resmi bayram tatilleri dahildir. Bağlantı işlemi için görevlilerimiz sizi çok anlaşılır bir dille yönlendirecektir. Bağlantı sırasında ilk bağlantıya özel olarak bilgisayarınıza hızlı bir performans kontrolü de yaparız. Tüm bu işlemler için asla ücret talep etmeyiz. Kurulum yapılırken tüm işlemi adım adım izler ve öğrenirsiniz. Bu şekilde bir daha ihtiyacınız olduğunda kendiniz de kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz.

Herhangi bir ön eğitim almış olmam gerekli midir ?

Eğitimlerime başlamak için herhangi bir ön bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu alanda bir okulda okuyor öğrenci veya mezun olmanız şart değildir. Her meslek dalından binlerce öğrencim setlerim ile kolaylıkla 3d Tasarım öğrenerek çok ileri düzey çalışmalar yapabilecek seviyeye kısa zamanda ulaşmıştır.

Setlerimi çalışmak için ve 3ds Max öğrenmek için nasıl bir bilgisayar gerekli ?

3ds Max’i öğrenme sürecinizde setlerinizi izlemek ve 3ds Max’i yüklemek için 64-bit Intel® ya da AMD® işlemciye ve minimum 4 GB Ram’e sahip herhangi bir Windows ( 7-8-10 ) yüklü bilgisayar yeterlidir. 3ds Max programı, yüklenmesi zor veya çok pahalı donanımlar isteyen bir program değildir. Örnek vermek gerekirse 2019 versiyonunu 7 yaşında 4GB Ramli bir intel i3 bilgisayara rahatlıkla yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Eğitimlerimiz içeriğinde bu konularda da çok değerli ipuçları anlatılmaktadır. Bu sebeple eğitimlerinizi dinlemeden bilgisayar yenilememenizi öneriyoruz. Hemen sıfır bir bilgisayar almak durumundaysanız iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bütçenize uygun ve güncel model – marka tavsiyesi isteyebilirsiniz.

Kart ile Ödeme

Sitenizdeki Kredi Kartı ile ödeme sistemi güvenli midir ?

  • Sitemizde Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinin tercih ettiği iyzico güvenli ödeme altyapısını kullanıyoruz. Yüksek güvenlikli SSL (Secure Sockets Layer) ödeme sayfamızda, alışveriş esnasında, müşterilerimizin girmiş olduğu hassas verilerin ödemeyi tahsil edecek kuruluşun sunucularına şifrelenerek güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan bir protokol kullanılır.

Kredi kartına taksit seçenekleri var mıdır ?

  • Ödeme sayfamızda Anlaşmalı bulunduğumuz bankaları görebilirsiniz. Kredi kartınız ile ister tek çekim ister taksitli seçeneklerimizle alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı kullanmıyorum, nasıl ödeme yapabilirim ?

  •  Banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca normal banka kartınız ile de kredi kartı kullanır gibi ödemenizi sitemiz üzerinden tek çekim olarak yapabilirsiniz.
Kopya engelleme

Eğitimlerimiz 128 bit şifreleme teknolojisi ile şifrelenmiş olarak size ulaşır. Eğitimi Bilgisayarınızda çalıştırdığınızda kullandığınız bilgisayarınızın kimlik numarasının görüntülendiği açıklayıcı bir ekran görüntülenir. Bu kimlik numarasını ve kullanıcı bilgilerinizi sitemizin üst menüsünde göreceğiniz “lisans” linkine tıklayarak gireceğiniz sayfamızdaki forma girdikten sonra size özel üretilen Lisans Anahtarınız tarafınıza gönderilir. Bu lisans kodu sadece işlemin yapıldığı bilgisayar içindir. Eğitimlerimizi Ev ve Ofisinizde sorunsuz izleyebilmek için bu işlemi 2 adet bilgisayarda tekrarlayabilir ve 2 adet Lisans kodu alabilirsiniz. Aynı anda 2 bilgisayarınızda da eğitimlerimizi çalışabilirsiniz. Lisans aldığınız bilgisayarı değiştirme veya formatlama gibi durumlarda sitemiz lisans sayfasından tekrar lisans alabilirsiniz. Eski lisansınız durdurulup yeni lisansınız kısa süre içinde tarafınıza gönderilecektir.

3ds Max programını setlerin yanında gönderiyor musunuz ?

Programı yasal olarak indirme ve yükleme konusunda uzaktan bağlantı ile yardımcı oluyoruz illegal yollardan indirilen çoğu virüslü kurulum ve dosyaları asla önermiyoruz.

Sipariş veremedim!

Sitemiz bir çok e-ticaret sitesinden farklı olarak kullanıcı dostu bir arayüze sahip olarak tasarlanmıştır. Sayfalarımızda dikkatinizi dağıtacak yanıp sönen banner’lar, reklam pencereleri vb. hiç bir öğe bulunmamaktadır. Sipariş vermek 4 basit adımdan oluşmaktadır.

Satın almak istediğiniz eğitimlerimizi :

  • Detaylarının anlatıldığı sayfasındaki “sepete ekle” tuşu ile sepetinize ekleyin,
  • Açılan sayfada “Siparişi ver” tuşuna tıklayın,
  • Açılan sayfaya belirtilen bilgileri girin ( adres, tel, e-posta ) ve ödeme tercihinizi belirleyip “Siparişi Onayla” tuşuna basın.
  • Kart ile ödeme seçtiyseniz güvenli SSL sayfamızdan kredi kartınız ile ödemenizi yapın.. Hepsi bu kadar.
İnternette birçok eğitim DVD'si satılan site var. Farkınız nedir ?

Herkes bir konuda uzman olabilir ancak bildiğini öğretebilmek için uzun yıllar tecrübe kazanılması gerekmektedir. Piyasada bulabileceğiniz eğitimlerin birçoğunu anlatan kişiler uzman seviyesinde bilgiye sahip olmakla beraber eğitmenlik tecrübesine sahip olmayan,  herhangi bir kurumda daha önce öğrencilere ders anlatmamış insanlardır.  The Akademi setleri ile hem piyasa deneyimine sahip, hem de uzun yıllar konusunda eğitimcilik yapmış profesyonellerden ders alırsınız. Eğitimcilerimiz yıllar içinde binlerce kişiye bu mesleği öğretmiş ve hala öğreten kişilerdir. Bir kursa yazılacağınız veya bir eğitim seti satın alacağınız zaman eğitmenin yaşını, kaç yıllık deneyim sahibi olduğunu, piyasada çalıştığı kurumları sorunuz. Eğer doyurucu cevaplar alamazsanız ve profesyonel bir eğitime çok uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz sizi tekrar aramıza bekleriz.

Eğitim Seti ile daha önce hiç çalışmadım, verimli bir yöntem midir ?

Eğitim setlerimiz özel ders tadındadır. Uzman eğitici evinizdedir. Anlatımlar son derece itinalıdır. Videoları istediğiniz kadar geri alarak defalarca dinleme ve istediğiniz aşamada durdurup öğrendiklerinizi uygulama imkanına sahip olursunuz. Tavsiyemiz, eğitimi ilk dinlemede notlar almanız, devamında öğrendiklerinizi bilgisayarda uygulayarak tekrar etmenizdir. 45 dakikalık periyodları aşmamanız konsantrasyonunuzu korumanız için gereklidir. 45 dakikalık çalışmadan sonra en az 15 dakikalık bir kahve – çay molası ya da kısa bir yürüyüş yaparak kendinizi dinlendirmeniz çok önemlidir.

Derslerin seviyesi nedir? Hiç kullanmayan bir insan anlayabilir mi?

Tüm eğitimlerimizin seviyesi konusu itibarı ile başlangıç seviyesinden başlar. Örnek : “3ds Max ile Kaplama” eğitimimizin ana konusu “kaplama” dır, ve bu konuya başlangıç seviyesinden giriş yapar. Bu eğitim setini çalışmak için Temel 3ds Max eğitimi almış olmanız gerekmektedir. Eserlerimizin hepsinin detay sayfasında seviyeleri belirtilmiştir.