Hepinize Merhaba Arkadaşlar:)

Ağır bir gribe yakalandığım şu hafta sonunda bu sunumu video ile yapmayı çok isterdim. Bu seferlik beni affedin:)

Yaklaşık 1 yıl süren bir aradan sonra yepyeni bir set ile karşınızdayım. Uzun süredir bir çoğunuzun beklentide olduğunu bildiğim “3d Max ile Animasyon” eğitimlerimin ilkini bugün sizlerin faydasına sunmaktan dolayı çok mutluyum.

3 boyutlu animasyon, Türkiye’de eğitimini sadece bir kaç yerde, ve çok yüksek kurs ücretlerine alabileceğiniz bir alandır. 3ds Max bilginize animasyonu eklemek sizlere mesleki kariyerinizde büyük güç katacaktır. Animasyon öğrenmeye ihtiyacım olmaz diye düşünen nice öğrencim bir zaman sonra kendisine gelen yüksek bedelli bir animasyon projesi teklifi için kapımı çalmıştır.

İster Mimar, ister İç Mimar, ister Endüstriyel Tasarımcı, ister herhangi bir alanda öğrenci, Animasyon yapabiliyor olmak, sizler için her işinizde harika seçeneklere kapı açacaktır. Şirketinize muhteşem 3d logo animasyonları ile güç verebilir, Hayal ettiğiniz bir makineyi çalıştırabilir, Hep istediğiniz o çizgi filmi yapmayı başarabilirsiniz. Mimari Projenizde sunumlarınızı hareketli yapabilir, Duvarları bir bir oluşturarak bir mimari proje sunumu gerçekleştirebilirsiniz.

Öğrencilerimizin hemen her gün yeni başarılarını ve kariyerlerindeki ilerlemelerini gerek sosyal medyadan, gerek bana gönderdikleri teşekkür maillerinden bilen bir öğretmen olarak yıllar süren bir süreçte öğrendiğim ve uzun süredir kimselere öğretmeyip kendime özel sakladığım ve çok şükür ekmeğini yediğim bu sanatımı, siz değerli öğrencilerim ile paylaşıyor olmaktan dolayı mutluyum. Umarım bu değerli bilginin kıymetini bilir ve arşivinize eklersiniz. Hepinize kariyerinizde başarılar diliyorum. Görüşmek dileğiyle..

siz üyelerimize özel fiyatımızdan faydalanın

Bizi takip etmeyi bırakmayan siz kayıtlı öğrencilerimize yeni çıkan setlerimizde indirim geleneğini bu setimizde de tekrarladık. SMS alarak dışarıdan girilmeyen bu sayfaya giren kayıtlı öğrencilerimiz bu setimizi normal ana sayfadaki fiyatı olan 119 TL’den değil, 49 TL’den yine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak detaylarını inceleyerek edinebilirsiniz. Kampanyamız bir hafta sürecektir.