Alacağınız Eğitim için karar vermeden önce, tarafımıza sıklıkla sorulan belli başlı sorulara verdiğimiz cevapları gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. . Yine de aradığınızı bulamazsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu setler ile gerçekten öğrenebilecek miyim ?

Eğitimlerimiz Usta Eğitimci Bülent Kalkan tarafından hazırlanmıştır. Hocamız bu alanda Eğitim veren en büyük kurumlarda 10 yıldan uzun süre sınıf eğitmenliği tecrübesine sahiptir.  Milli Eğitim Bakanlığı – Autodesk ve Adobe Yetkili Expert Eğitmen sertifikalarına sahiptir. Piyasadaki eğitmenlik tecrübesi olmayan kullanıcıların hazırladığı eğitim setlerinin aksine eğitimlerimiz DOĞRU öğretme yöntemleri gözetilerek hazırlanmıştır. Size düşen eğitimlerinizi planlı bir çalışma programı dahilinde acele etmeden dinlemeniz ve öğrendiklerinizi programda uygulayarak pratikler ile elinizi hızlandırmanızdır. Bu şekilde ilerleyerek yaklaşık 8 haftada mükemmel görseller hazırlayacağınızı garanti ediyoruz.

Öğrenmeye karar verdim ancak gerekli programları indirmeyi ve kurmayı bilmiyorum?

İsteyen her üyemize uzaktan bağlantı ile ücretsiz olarak 3ds Max Programının kurulumunu yapıyoruz. Teknik Destek birimimiz haftanın 7 günü – 09.00 – 21.00 saatleri arasında üyelerimize hizmet vermek üzere görev başındadır. Bağlantı işlemi için görevlilerimiz sizi çok anlaşılır bir dille yönlendirecektir. Bağlantı sırasında programı kurmanın yanı sıra bilgisayarınıza hızlı bir performans kontrolü de yaparız. Tüm bu işlemler için asla ücret talep etmeyiz. Kurulum yapılırken tüm işlemi adım adım izler ve öğrenirsiniz. Bu şekilde bir daha ihtiyacınız olduğunda kendiniz de kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz.

Herhangi bir ön eğitim almış olmam gerekli midir ?

Eğitimlerimiz bu alanda herhangi bir ön bilgi gerektirmez. Her meslek dalından binlerce öğrencimiz setlerimiz ile kolaylıkla Max öğrenerek çok ileri düzey çalışmalar yapabilecek seviyeye kısa zamanda ulaşmıştır. Yine de öğrenmeye başlama konusunda tereddütleriniz var ise bize iletişim sayfamızdan veya gün içinde canlı destek butonundan yazarak ulaşın. Doğru karar verebilmeniz için hocamızla bire bir konuşarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

Setlerimi çalışmak için ve 3ds Max öğrenmek için nasıl bir bilgisayar gerekli ?

3ds Max’i kurup çalıştırabilmeniz için Windows 10 yüklü orta seviye bir PC ( dizüstü veya masaüstü ) işinizi görecektir.  3ds Max programı, yüklenmesi zor veya çok pahalı donanımlar isteyen bir program değildir. Örnek vermek gerekirse en son versiyon olan 2020 versiyonunu 7 yaşında 4GB Ramli bir intel i5 bilgisayara rahatlıkla yükleyerek çalıştırabilirsiniz. Eğitimlerimiz içeriğinde bu konularda da çok değerli ipuçları anlatılmaktadır. Bu sebeple eğitimlerinizi dinlemeden bilgisayar yenilememenizi öneriyoruz. Hemen sıfır bir bilgisayar almak durumundaysanız iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bütçenize uygun ve güncel model – marka tavsiyesi isteyebilirsiniz.

Kredi kartına taksit seçenekleri var mıdır ?

Ödeme sayfamızdan anlaşmalı olduğumuz Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum ve Paraf kartlarınıza ister tek çekim ister taksit ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak Türkiye’nin en güvenli ödeme sistemi olan PayU ödeme altyapısı ile hizmet vermekteyiz. Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Havale veya EFT ile ödeme yapmak

Edinmek istediğiniz Eğitim Seti için ödemenizi aşağıdaki hesap bilgilerimizi kullanarak banka havalesi veya EFT şeklinde yapabilirsiniz.

Hesap Sahibi: Bülent Kalkan
Banka Adı: Akbank – Bakanlıklar Şubesi
IBAN: TR38000 4600 1538 88 0000 99 282

Eğitimleri bitirene sertifika veriyor musunuz?

3d tasarım sektöründe bir işe girerken elinizdeki sertifikaların hiç bir avantajı yoktur. Online eğitim ile sertifika verdiğini iddia eden kurumların verdiği sertifikalar yasal olarak bir karton kadar değersizdir. Milli Eğitim Kurumu yönetmeliklerine göre yasal izni olan ve gözetmenli sınava girilen kurumlar haricinde hiç bir kurum geçerli bir sertifika veremez. Sertifika verdiğini iddia eden web sitelerinin yalanına aldanmayınız.

Setlerde gönderim nasıl yapılıyor? CD'mi gönderiyorsunuz?

Yüksek maliyeti ve yükleme kapasitesinin yetersizliği ve periyodik güncellemeleri ilave etmemize müsaade etmemesi sebebi ile setlerimiz CD olarak basılmamaktadır. Setlerimiz tek tıklama ile indirilebilecek şekilde “download” yöntemi ile öğrencilerimize ulaştırılmaktadır. İşleyiş şu şekildedir :

  • Setlerimizi sipariş ettikten hemen sonraki 15 dakika içerisinde indirme linklerinizin olduğu bir mail tarafınıza iletilir.
  • Setlerinizi linklerinize tıklayarak hemen indirmeye başlayabilirsiniz.
  • İndirdiğiniz setlerinizi internete bağlı olmadan izleyebilirsiniz.
  • Setlerinizi 2 ayrı bilgisayarınızda aynı anda çalışabilmeniz için 2 adet lisans şifresi tarafınıza iletilir.
  • Setleriniz ömür boyu kullanımlıdır. Herhangi bir süre – kullanım sınırı yoktur.
  • Setlerinizi indirmek için acele etmenize gerek yoktur. İndirme linkleriniz satın aldığınız tarihten itibaren 1 sene boyunca erişime açık kalacaktır. Bu süre içinde çalıştıkça setlerinizi indirebilirsiniz.
  • Periyodik olarak setlerinizin içeriğine eklenecek tüm güncel dersler ücretsiz olarak yine linkler şeklinde sizlerle paylaşılacaktır.

İade Garantisi Konusunda

Ürünlerimizin tamamında sorgusuz 30 gün iade hakkınız mevcuttur. The Akademi olarak öğrencilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha önce gelir.

Size güvenebilir miyim? Paramı ve daha da önemlisi zamanımı doğru bir şeye mi harcıyorum?

The Akademi, sektöre 8 yıldır kesintisiz hizmet veren Video Eğitim alanında bu sektörün en çok bilinen kurumlarından birisi haline gelmiştir. Bülent Kalkan hocamızın yönetimindeki 8000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşmış olan şirketimiz “Koşulsuz memnuniyet” odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Satın alım öncesi bir sorunuzu cevaplarken göstereceğimiz kibarlığı ve profesyonelliği satın alım sonrasında daha da özenle devam ettiririz. Vereceğimiz hizmet için hiç bir karşılık beklemeyiz. Her bir öğrencimiz bizim başta dostumuz sonrasında velinimetimizdir.