4 Ayrı Sertifika Edinin

Arayüz hakimiyeti, Modelleme, Işık, Material ve Render kabiliyetlerinizin ölçüleceği sınav sonrasında, tarafınıza 4 Ayrı Sertifika gönderilecektir. Bu 4 kategorinin her birisi ayrı bir uzmanlık olarak belirtilecektir. 

Sınırlı Kontenjanda yerinizi alın

TheAkademi EDX Sınavına birden fazla kere katılabilirsiniz. Sınav notunuzu yükseltmek için 3 ayda bir düzenlenecek sınavlara ücretsiz olarak tekrar katılabilirsiniz. Sınavlarımızda katılım bir oturumda 80 kişi ile sınırlıdır. 

 

Sertifika Sınavı Rehberi

Sınav öncesinde 2 hafta hazırlanmanızı öneririz. Sınavda karşınıza çıkacak konular nelerdir? Soruların zorluk seviyesi, Hangi setlerde, hangi dersleri gözden geçirmelisiniz? Tüm bu soruların cevapları 3DS MAX SERTİFİKA SINAVI İPUÇLARI‘nda. Merak etmeyin, Bu rehber ile sınavda kolaylıkla başarı elde edeceksiniz. 

 

Etkili bir Portfolyo Hazırlayın

Sertifikalarınız her ne kadar başvurularınız için çok değerli olsa da, Etkili bir Portfolyo ile mutlaka desteklenmelidir. Bu Eğitimde hızlı bir şekilde zengin bir portfolyo hazırlamaya dair tüm ipuçlarını bulacaksınız. 

 

6 TB 3ds Max Model Kütüphanesi

Özenle derlenmiş, kullanıma hazır 6TB boyutu üzerinde 3d Model ile Portfolyo oluşturma sürecinizi kısaltın. Acil İhtiyaçlarınızda elinizin altında bulunması gereken çok kıymetli onbinlerce model ile hız kazanın. 

 

Eklentiler ile Elinizi Güçlendirin

3ds Max, çok güçlü araçları olan bir program olduğu kadar aynı oranda güçlü eklentileri mevcuttur. 3ds Max’in gücüne güç, hızına hız katabileceğiniz 50 Nadir bulunan Eklenti Portfolyolarınızı hazırlama sürecinizde elinizin altında olsun.