Yeni Başlayacaklar İçin Mimari Ağırlıklı Paketimiz 

3ds Max Uzmanlık Eğitim Paketi  Genişletilmiş Versiyon

  • Toplam 12 Eğitim Seti – 105 Saat Türkçe anlatımlı Video Eğitim
  • Sıfırdan Başlayanlara Mimari Ağırlıklı Anlatım
  • En Güncel Kapsamlı Versiyonlar ( 3ds Max 2020 )
  • 3ds Max + Vray + Mudbox + Adobe Photoshop  

3ds Max Uzmanlık Paketimizin genişletilmiş versiyonu olarak hazırladığımız paketimiz, özellikle Mimari tasarımı alanında çalışacak olanlar için bir araya getirdiğimiz toplam 12 Setimizden oluşmaktadır. 2.5 ay süre düzenli bir çalışma planı uygulayarak bitirmenizi tavsiye ettiğimiz paketimizin içeriğinde Sıfırdan  başlayarak Modelleme – Kaplama – Işıklandırma – Vray ile Render ve Adobe Photoshop eğitimlerimize ilaveten İç ve Dış Mekan tasarımına yönelik birbirinden kıymetli uygulamalı eğitimler içeren setlerimiz mevcuttur. Bu eğitimimiz sayesinde yüksek maaşlara büyük tasarım şirketlerinde çalışabilecek düzeyde tüm konulara hakimiyet sağlayacaksınız. 12 set içeriğinde hiç bir kurs veya dershanede öğretilmeyen, sadece yetkin uzmanlardan özel ders alarak öğrenebileceğiniz toplam 105 saat video eğitim mevcuttur.

Birinci Set – 3ds Max 2020 ile Modelleme

Sıfırdan başlayarak Modelleme’nin tüm adımlarını öğreneceğiniz bu setimizi günde ortalama 2 saat ilerleyeceğiniz düzenli bir programı ile yaklaşık 2 haftada tamamlayabileceğiniz toplam 30’ar dakikalık 40 ders’ten oluşmakta ve Eğitiminizin en önemli aşamasını oluşturacaktır. Bu eğitimi bitirdiğinizde sadece bir koltuk – bir sandalye, üstünde vazo olan bir sehpa değil, ihtiyacınız olabilecek her nesneyi ve sahneyi modelleyebilecek donanıma ulaşacak ve birkaç haftada detaylı 3d Modeller üretmeye başlayacaksınız.

İkinci Set – Material Düzenleme + Mudbox 

Eğitimimizin ikinci aşamasında modellediğimiz nesne ve sahnelerimizi metal – ahşap – plastik – taş – cam – deri ve kumaş gibi her çeşit renk ve desenlerde malzemeler ile kaplamayı öğreneceğiz. Eğitimimiz teknik detaylara boğulmadan en hızlı şekilde sıfırdan başlayarak en ileri seviye Unwrap ( paket açma ) tekniklerine kadar tüm süreçler eksiksiz anlatılmıştır.  Finalde, gerçekçi kaplamalar konusunda tüm dünyada profesyoneller tarafından kullanılan Autodesk Mudbox programını kullanarak bu programın gerçek ötesi Texture Painting ( Doku boyama ) özelliklerini kullanmayı öğrenerek mükemmel sonuçlara ulaşacağız.  3ds Max 2020 ve Mudbox 2019 versiyonları üzerinden anlatılmış olan bu setimiz yaklaşık bir haftada tamamlayabileceğiniz 15.5 Saat ( toplam 28 ders ) eğitim içermektedir.

Üçüncü Set – Vray Next ile Render

3ds Max ile modelleyip kaplamalarını oluşturduğumuz sahnelerimizi gerçeğinden ayırt edilmeyecek kadar mükemmel hale getirmenin anahtarı iyi bir render motoru kullanmaktır. Dünyada en çok tercih edilen Render motoru olan Vray’i en son sürümü olan “Next” versiyonu ile kurulumundan finale kadar öğreten bu eğitim setimiz ile mükemmel sonuçlar almaya bir kaç günde başlayacaksınız. Eğitim içeriğinde Sahnelerimizi etkin bir şekilde ışıklandırmak – İç ve Dış mekanda güneş ışığı etkisi, Yapay aydınlatma teknikleri ve hızlı ve yüksek kalitede render alma teknikleri de eksiksiz anlatılmıştır. Yaklaşık bir hafta ayırmanızı tavsiye ettiğimiz eğitimimiz toplam 7 saatten ( 15 ders ) oluşmaktadır.

Dördüncü Set – İleri Aydınlatma Teknikleri 

Tasarladığımız sahnelerimizde dikkat çeken sanatsal sonuçlar elde etmek için en önemli adım etkili ışıklar kullanmaktır.. Bu eğitimimizde iç mekan, dış mekan sahnelerinde ışıklandırmanın tüm prensipleri adım adım uygulamalar eşliğinde anlatılmaktadır. Max’in bize sunduğu ışık tiplerinin niteliklerini – ince ayarlarını, nerede hangi ışığın kullanılıp nerede kullanılmayacağını, ışığın render ile olan doğrusal bağlantısını, gerçek dünyadaki ışığın etkilerini 3d sahnelerimizde taklit edebilmenin yollarını ve bunlar gibi bir çok ipuçlarını bulacaksınız. Bu eğitimimiz yaklaşık bir haftada tamamlayabileceğiniz 7 saatten ( 14 ders ) oluşmaktadır.

Beşinci Set – İleri Modelleme Teknikleri 

İlk 4 setimizde öğrendiğiniz tüm konuları uygulayarak sıfırdan bir proje yapmaya ne dersiniz?  Eğitimimizin bu bölümünde sıfırdan finale kadar bir iç mekan sahnesi hazırlamayı tüm aşamaları ile öğreneceksiniz. Taslak aşamasından başlayarak Modelleme – Kaplama – Işıklandırma ve Vray Render aşamaları ile etkili bir iç mekan sahnesi yapacağımız bu eğitimimiz, özellikle İş arama süreciniz öncesinde portfolyolarınızı oluştururken sizlere rehber olacak bir eğitimdir. Bir kaç saatte bir sahneyi sıfırdan oluşturmayı öğrenerek portfolyonuzu zenginleştirecek çalışmaları nasıl yapacağınızı öğrenecek ve geleceğinize güzel bir yatırım yaparak iş başvurularınızda rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Altıncı Set – Mimari Görselleştirme

Mimar olsun veya olmasın, her 3d tasarımcının iç ve dış mekan tasarımı hakkında bilgi ve fikir sahibi olması gerekir. Tasarımı yapılan her nesnenin bir “mekan” içerisinde gösterilmesi, bir arka plan ile desteklenmesi gerekebilir. En önemlisi Mimari Tasarımlar yapmayı öğrenerek bağımsız- freelance bir tasarımcı olarak ek gelir elde edebilirsiniz. Bu eğitim setimizde dış mekan tasarımına dair -para kazandıran- çok değerli ipuçlarını öğrenerek sonuca hızlı ulaştıracak tekniklere hakim olacaksınız. Yaklaşık bir hafta ayırarak bitirmenizi tavsiye ettiğimiz setimizde toplam 19 dersten oluşan uygulamalı 7 saat video eğitim mevcuttur.

Yedinci Set – Klasik Mobilya Tasarımı

İşlenen konular itibarı ile dünyada eşi benzeri olmayan bu eğitim setinde, sırasıyla Klasik mobilyalarda en belirgin özellik olan Ahşap Oymaları modellemek, “Luxury” sınıfı Victoria stili ahşap mobilyaları modellemek ve baştan sona kapitone (chesterfield) stili koltukların modellemesi konularını başlangıçtan finale kadar tüm adımları ile uygulamalı olarak eksiksiz öğreneceksiniz. Rakipsiz bir tasarımcı olmanın farkını belirleyecek bu eğitimimiz ile, iç mekan tasarımı ve dekorasyon sektöründe çalışan tasarımcıların en çok yapabilmeyi istediği bu modelleri rakiplerinizden önce siz yaparak portfolyonuza müthiş eserler ekleyerek öne geçin ve fiyatınızı yükseltin. 22 ders – toplam 11 saat anlatım içermektedir.

Sekizinci Set – Kumaş Tasarımı

3ds Max dünyada fiziksel kumaş simülasyonunda en önde gelen programdır. Gelişen teknoloji ile artık dizüstü bilgisayarlarda bile yapılabilen bu hesaplama işlemleri ile tasarımlarınıza hayat katacak her türlü kumaş tasarımını mükemmel gerçekçilikte yapabileceksiniz.. Bülent hocamızın “Klasik Mobilya Modelleme” eğitim setinden sonra iç mekan tasarımında kullanılacak “en değerli” bilgileri içeren seti olduğunu ifade ettiği bu eğitim içinde, hocamız açık ve anlaşılır tarzından ödün vermeden sizlere en değerli bilgileri vererek Profesyonellik yolunda bir basamağı daha tırmanmanızı sağlayacak. Tüm rakiplerinizi kırmızı ışıkta bırakmak istiyorsanız bu eğitimi geç kalmadan alın ve hemen çalışmaya başlayın. 17 ders – Toplam 6 Saat eğitim içermektedir.

Dokuzuncu Set – Ferforje Tasarımı

“Ferforje” olarak bilinen uygulama ülkemizde değeri çok az bilinen ancak yurtdışında hem iç hem de dış mimari’de yapılara mükemmel estetik değerler katan bir sanattır. “Biomorphic Whiplash” olarak tanımlanan doğal eğrilerin demir madeni ile birleştirilerek oluşturulan bu sanat, “Art Nouveau” akımının en önemli bileşenlerindendir. İlhamını doğadan alan “Ferforje”nin iç ve dış mekan tasarımlarınıza katacağı estetiğe inanamayacaksınız. Bu eğitim setinde Bülent hocamız sizlere bu müthiş formları oluşturmanın tüm tekniklerini yıllar içinde kendi çabaları ile geliştirdiği harika yöntemlerle öğretiyor. Rakipleriniz düz koltuklar modellemeyle cebelleşmeye devam ederken siz botanik formlar ile hem iç mekanda hem de dış mekanlarda 3d tasarımlarınıza ruh katın. fark yaratın. 12 Ders – Toplam 5 Saat anlatım ve yardımcı dosyaları içermektedir.

Onuncu Set – Dekoratif Aksesuar Tasarımı

3ds Max ile oluşturduğunuz bir sahnenin muhteşem görünmesini belirleyen en büyük etken sahnenize eklediğiniz ufak detaylarda gizlidir. Ülkemizde tasarım sektöründe çalışan tasarımcıların çoğu, ufak detaylara zaman harcamak yerine internetten veya oradan buradan kopyaladıkları hazır modelleri sahnelerine yerleştirmektedir. Bu sebeple piyasadaki işlerin yüzde doksanında aynı avizeler, aynı abajurlar, aynı bitkiler bulunmakta ve trajikomik sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu eğitim setinde Bülent Kalkan hocamız sizlere herkesin zaman harcamaktan kaçındığı bu detayların aslında ne kadar hızlı oluşturup tasarımlarınıza hayat verebileceğinin tüm sırlarını yine akıcı anlatımı ile en güncel teknikler ile gözler önüne seriyor. Rakiplerinizi yarı yolda bırakarak Akademi’li olmanın farkını sahnelerinizde gösterin. Fiyatınızı yükseltin.

Onbirinci Set – Adobe Photoshop

Photoshop Tüm dünyada dijital imaj düzenleme üzerine en çok kullanılan, en gelişmiş programdır. Hemen hemen her sektörde kullanım alanı bulmasıyla kariyer yapmak isteyen herkesin mutlaka portfolyo’sunda bulunması gereken bu programı samimi anlatımı ile Bülent Kalkan hocamızdan öğrenin. Sıfırdan başlayarak Photoshop’un tüm önemli özelliklerini eksiksiz bir şekilde öğrenmenin yanında muhtemelen hiç bir eğitim setinde veya kurslarda anlatılmayan çok önemli bilgileri de bu eğitimimiz ile öğrenmiş olacaksınız. Eğitimimiz 27 ders – Toplam 9 saat anlatım içermektedir.

Anatomik Mannequin – Tasarım Robotu

İnsan odaklı ( Mimari veya Endüstriyel ) tüm tasarım projelerinizde elinizin altından eksik etmek istemeyeceğiniz mükemmel bir araç ve bu aracın kullanımına dair özel ipuçları. Her türlü projenizde kullanabileceğiniz, bir kaç dakikada istediğiniz pozu verdirebileceğiniz anatomik tasarım robotu. Sadece rotasyon aracı kullanılarak istenilen eklemi hareket ettirilebilir, Çoğaltılabilir. Üretimini yaptığınız mobilyaların tasarımında referans alarak orantı hatalarının önüne geçebilir, Işık ve Render testlerinizde ve sunumlarınızda kullanabilirsiniz. 3ds Max 2017-2018-2019-2020 versiyonları ile kullanılabilir

Yeni Başlayacaklar İçin Mimari Ağırlıklı 

3ds Max Uzmanlık Paketi Genişletilmiş Versiyon  

  • Toplam 12 Eğitim Seti – 105 Saat Türkçe anlatımlı Video Eğitim
  • Sıfırdan Başlayanlara İç Mimari Ağırlıklı Anlatım
  • En Güncel Kapsamlı Versiyon ( 3ds Max 2020 )
  • 3ds Max + Vray + Mudbox + Adobe Photoshop  

3ds Max Uzmanlık Paketimizin genişletilmiş versiyonu olarak hazırladığımız paketimiz, özellikle İç Mimari tasarımı alanında çalışacak olanlar için bir araya getirdiğimiz toplam 12 Setimizden oluşmaktadır. 2.5 ay süre düzenli bir çalışma planı uygulayarak bitirmenizi tavsiye ettiğimiz paketimizin içeriğinde Sıfırdan  başlayarak Modelleme – Kaplama – Işıklandırma – Vray ile Render ve Adobe Photoshop eğitimlerimize ilaveten İç Mekan tasarımına yönelik birbirinden kıymetli uygulamalı eğitimler içeren setlerimiz mevcuttur. Bu eğitimimiz sayesinde yüksek maaşlara büyük tasarım şirketlerinde çalışabilecek düzeyde tüm konulara hakimiyet sağlayacaksınız. 12 set içeriğinde hiç bir kurs veya dershanede öğretilmeyen, sadece yetkin uzmanlardan özel ders alarak öğrenebileceğiniz toplam 105 saat video eğitim mevcuttur.