Ekip arkadaşlarımız

Bülent Kalkan
KURUCU EGITMEN

The Akademi ismini ayakta tutan temelleri evindeki çalışma odasında inşa etmeye başlamış kişidir. İşimizin kurucu fikir babası, abimiz, ekibimizin zihinsel itici gücü ve ilham kaynağıdır.

TUNA YILMAZ
EGITMEN

Bülent Hoca’nın sağlam eski dostu ve çalışma arkadaşıdır. Gülmeyi sevmesi yanında bizlere de gülmediğimizi hatırlatması en sevdiğimiz yönüdür.

ÖZGE AKARSU
EGİTMEN

Kalemi ve boyaları bize yeniden sevdiren hocamız. Hazırladığı “KALEM” isimli Video eğitim serisi ile çizim eğitimine yeni bir soluk getirecektir.

Betül kalkan
EGİTMEN

Bülent hocamızın kız kardeşi ve ilk öğrencisidir:) Namı diğer “Betüş” hocamız, 15 yıla yaklaşan resim öğretmenliği kariyerine, açılmış sayısız sergi ve ödül ile devam etmekte olup The Akademi için hazırladığı “RENK” isimli eğitim serisi ile aramızda devam edecektir.

mehmet sedat ekinci
yazılım

Çalıştığında hiç bir şey duymuyor olması bizi hayrete düşürür. Ekip içinde buna “mute” tuşu özelliği diyoruz:) Konsantrasyonu ve iş tamamlama azmi ile hepimize örnek olmuştur.

mithat teköz
EGITMEN

İnternet ile ilgili ufkumuzu aşmaya her gün devam etmektedir. Tam bir araştırma dehası olup sorularımızdan bunaldığı zamanlarda genellikle kulaklık ile çalışmayı tercih eder:).