Azerbaycan’lı Kardeşlerimize..

Eğitimlerimiz Türkiye’de gördüğü ilgi kadar Azerbaycan’da da ilgi görüyor. Hemen her gün Azeri kardeşlerimizden emailler alıyorum. Örnek eğitimlerimi Youtube’da izleyip sitemize girerek setlerimizi satın alan bir çok Azeri kardeşime buradan teşekkür ediyorum. Bazılarıyla çok güzel dostluklar kurdum, inşallah bir gün fırsat bulursam Azerbaycan’ı ziyaret edip kendileriyle tanışmayı da çok isterim.

Sitemizden eğitimleri almak isteyen Azeri kardeşlerimiz başta olmak üzere Avrupa, Amerika ve dünyanın diğer tüm ülkelerinden benzer sorular alıyoruz. Bu sorulara buradan yanıt vermek istedim. İşte sorular ve cevapları :

Yurtdışına kargo ile eğitim setlerini gönderiyor musunuz ?

Evet, dünyanın her ülkesine uluslararası kargo ile eğitim setlerimizi gönderebiliyoruz. Ancak tavsiyemiz DVD’lerimizin digital ( indirilebilir ) versiyonlarını almanız yönünde. Dünyanın her yerinden setlerimizin digital versiyonlarını alıp aynı gün indirerek kullanabilirsiniz.

Kaç günde elimde olur ?

4 – 14 gün arasında adresinize teslim ediliyor. Bu değişkenlik tamamen bulunduğunuz ülkenin gümrük politikaları ile alakalıdır.

Gümrükten geçmesinde problem oluyor mu ?

Ürünlerimiz Gümrükte problem yaratmayacak şekilde üzerinde içeriği belirten açıklamalar ile paketleniyor. Aslında Gümrüklerden en kolay geçen ürünlerin başında DVD’ler gelmekte. Ürünün gecikmesi – Ulaşmaması – Gümrükte takılması gibi bir durumda ücretiniz hesabınıza eksiksiz olarak iade edilir.

Kapıda ödeme var mı ?

Maalesef uluslararası gönderilerde böyle bir ödeme şekli yok.

Nasıl ödeyeceğim ?

Mastercard ve Visa kartınız ile ödemenizi sitemizden yapabilirsiniz.

Extra kargo ücreti var mı ?

Evet, 25 TL uluslararası kargo ücreti vardır. ( İndirilebilir versiyonda kargo olmadığı için bu bedel alınmamaktadır )

Umarım bu cevaplar size yeterince yardımcı olur. Görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.